Strona Główna • Download • pytania FAQ • Forum • Konsole • Gry Online • Filmoteka • Stwórz Własną Grę Nauka • Dodatkowe Newsy • GoodGold Map of The World Lipiec 07 2020 00:54:30
 
 
Nawigacja
Strona Główna
Download
pytania FAQ
Szybki Kontakt
Kontakt
Szukaj
Czat
Wiadomości o Minecraft
LittleBigPlanet2
Dodaj Grę
Skrypty Nauka
Gry Online
Filmoteka
Stwórz Własną Grę Nauka
Dodatkowe Newsy
PlayStation 4
Chcę Zostać Premium?
GoodGold Map of The World
Dragonek125n youtube
Serwer do miencrafta GoodCraft
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 23
Najnowszy Użytkownik: ErnestPa
PArtner
FREE Social Promotion
Reklama-1
Social Media Marketing
    PLAYSTATION 4 - FILMOWA ZAPOWIEDŹ KONSOLI    
 

dragon dnia luty 21 2013 15:31:18 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 380 Czytań · Drukuj
 
 
    Sony PlayStation Meeting 2013    
 
Sony Playstation Meeting 2013!
Nieprzerwane nagranie z posiedzenia Sony Playstation 2013 Livestream! Posting PS4 przyczepy gry i mam nadzieję, że więcej w 1080p HD później już dziś!

dragon dnia luty 21 2013 15:29:49 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 417 Czytań · Drukuj
 
 
    Informację o PlayStation 4    
 
PlayStation 4​Po wielu miesiącach oczekiwania - i licznych przeciekach, jakie miały miejsce na przestrzeni ostatnich kilku tygodni - japoński koncern Sony, zaprezentował światu swoją nową konsolę stacjonarną. Nosi nazwę PlayStation 4 i jeszcze w tym roku zastąpi PlayStation 3.o pierwsza z pokazanych światu konsol tzw. ósmej generacji - jej prezentacja, rozpoczyna nową erę wirtualnej rozrywki. Jak będziemy grać w ciągu kilku najbliższych lat?
Nowa konsola opierać się ma na architekturze sprzętowej zbliżonej do tej z najbardziej zaawansowanych, dostępnych obecnie na rynku komputerów PC, ale w wyniku różnych inżynieryjnych sztuczek działać ma "na sterydach". Zarówno procesor, jak i układ graficzny zbliżone będą do pecetowych, co między innymi oznacza, że procesor graficzny będzie w stanie przejąć część obliczeń od jednostki centralnej i np. symulować tzw. model fizyki, a więc zachowanie się trójwymiarowych obiektów zgodnie z m.in. regułami Newtona.
Dokładnej specyfikacji konsoli nie ujawniono, za wyjątkiem jednej informacji - zawierać będzie pamięć DDR5 o pojemności 8GB. Każda konsola ma też zostać wyposażona w twardy dysk, co jednak jest już standardem nawet w obecnej generacji.
PlayStation 4 doczeka się nowej wersji kontrolera DualShock, który został znacząco przemodelowany w stosunku do tej jego edycji, z której możemy korzystać przy PlayStation 3. Zmieniono "czucie" gałek, przycisków i spustów, by dać graczom bardziej precyzyjną kontrolę nad postaciami na ekranie, przede wszystkim jednak dodano kilka nowych funkcji.
Między gałkami pojawił się minipanel dotykowy, który ma służyć jako nowy, dodatkowy sposób komunikowania się gracza z konsolą. DualShock 4 zyskał również wejście na słuchawki, by można było toczyć boje w sieci z mikrofonem (na pewno pojawią się też możliwości zbliżone do Skype'a), oraz nowy przycisk Share (więcej o nim poniżej).
Ujawniono również, że DualShock 4 będzie komunikował się z kamerką podłączoną do konsoli, dzięki czemu uzyska funkcje zbliżone do PlayStation Move.
Tyle jeśli chodzi o sprzęt - więcej szczegółów na jego temat, podobnie jak i wygląd samej konsoli, nie pokazanej na prezentacji, mamy poznać w najbliższym czasie, a więc najpewniej na branżowych targach E3, które odbędą się w czerwcu.
Dla większości użytkowników ważne jest jednak nie to, jakie bebechy znajdować się będą w środku konsoli (ani jak będzie wyglądać jej obudowa), a to, co będzie można z nią zrobić. PlayStation 4 ma wprowadzić branżę gier na zupełnie nowy poziom usieciowienia i będziemy mogli z niego korzystać na wiele różnych sposobów.
Cały interfejs konsoli zmieni się w coś w rodzaju spersonalizowanego serwisu społecznościowego - każdy z użytkowników otrzyma swój profil (z prawdziwym nazwiskiem, uzupełnionym o identyfikator PSN), na którym będzie mógł m.in. umieszczać przygotowane przez siebie filmy, obrazki i komentarze. Posłuży do tego przycisk Share na padzie, który pozwoli np. przejrzeć ostatnie kilka minut gry, wybrać odpowiedni fragment i wrzucić go do sieci - tak do PlayStation Network, jak i np. YouTube'a czy Facebooka.

Pojawi się także możliwość przesyłania obrazu z konsoli bezpośrednio do sieci, na zasadzie transmisji na żywo - PS4 będzie to realizować we współpracy z usługą Ustream. Możliwe stanie się podglądanie tego, co w danym momencie robią na konsoli nasi znajomi, komentowanie ich rozgrywki i np. podpowiadanie im rozwiązań pojawiających się problemów. Wszystkie te opcje będzie też można ocAspekt sieciowy konsoli rozwija technologia Remote Play, która ma pozwolić na odtwarzanie tego, co na PlayStation 4 także na innych urządzeniach - np. łączących się z nią tabletach, smartfonach, czy - domyślnie - konsoli PlayStation Vita. Ta funkcja udostępniana będzie przez Sony w fazach, na pierwszy ogień pójdzie pełna integracja z PS Vita - na konferencji pokazano grę z PS4, której obraz wysyłano bezpośrednio na ekran konsoli przenośnej.Wszystkie te opcje będzie też można oczywiście wyłączyć.Aspekt sieciowy konsoli rozwija technologia Remote Play, która ma pozwolić na odtwarzanie tego, co na PlayStation 4 także na innych urządzeniach - np. łączących się z nią tabletach, smartfonach, czy - domyślnie - konsoli PlayStation Vita. Ta funkcja udostępniana będzie przez Sony w fazach, na pierwszy ogień pójdzie pełna integracja z PS Vita - na konferencji pokazano grę z PS4, której obraz wysyłano bezpośrednio na ekran konsoli przenośnej.W podobny sposób Sony chce rozwiązać problem wstecznej kompatybilności - gry z PlayStation 3 nie będą działały na nowym sprzęcie, ale w przyszłości (bliżej niesprecyzowanej), będzie można ich obraz przesyłać na PS4 przez sieć z centrów obliczeniowych Sony. W taki sam sposób mamy dostać możliwość zabawy tytułami z PlayStation 2 czy pierwszego PlayStation.
W podobny sposób Sony chce rozwiązać problem wstecznej kompatybilności - gry z PlayStation 3 nie będą działały na nowym sprzęcie, ale w przyszłości (bliżej niesprecyzowanej), będzie można ich obraz przesyłać na PS4 przez sieć z centrów obliczeniowych Sony. W taki sam sposób mamy dostać możliwość zabawy tytułami z PlayStation 2 czy pierwszego PlayStation.
Inne ciekawe, nowe funkcje to m.in. możliwość "uśpienia" konsoli, tak, by można było wrócić do rozgrywki w dowolnym momencie, nie czekając aż się uruchomi, wczyta system i samą grę. Pojawi się także możliwość pobierania gier i innej zawartości cyfrowej także wtedy, gdy konsola będzie "wyłączona" - odpowie za to dodatkowy, działający niezależnie od użytkownika procesor.
Ciekawie prezentuje się również kolejna zapowiedź, zgodnie z którą w gry kupowane za pośrednictwem internetu będzie można grać zaraz po pobraniu niewielkiej ich części - reszta będzie pobierana w tle, już wtedy, gdy rozgrywka będzie się toczyła na ekranie.
więcej w podstronie(nawigacji) inaczej (menu) Playsation 4
Praca z serwisu
źródło:http://gry.interia.pl/newsy/news-playstation-4-nowa-generacja-grania,nId,935325

dragon dnia luty 21 2013 15:22:29 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 355 Czytań · Drukuj
 
 
    Data premiery gry LEGO City Undercover, czyli „GTA w świecie LEGO    
 
Lego-GTA
Firma Nintendo ujawniła dokładne daty premiery gier LEGO City Undercover na Wii U oraz LEGO City Undercover: The Chase Begins na 3DS-a. Na debiut tych ciekawie zapowiadających się produkcji nie będziemy musieli zbyt długo czekać.

dragon dnia luty 20 2013 10:14:43 Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 361 Czytań · Drukuj
 
 
    Rayman Legends – data premiery przesunięta, tytuł trafi na Xboksa 360 oraz PlayStation 3    
 
RaymenFirma Ubisoft zapowiedziała, że premiera gry Rayman Legends zostanie przesunięta na wrzesień tego. Tytuł do tej pory planowany wyłącznie na konsole Wii U trafi wtedy równocześnie także na PlayStation 3 oraz Xboksa 360.
źródło:http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=74649

dragon dnia luty 20 2013 10:00:08 Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 335 Czytań · Drukuj
 
 
    Konsole    
 
PlayStation 4 ze strumieniowaniem gier z PS3?Gracze nie mogą się doczekać 20 lutego, kiedy to Sony pokazać ma światu swoją kolejną konsolę, a na kilka dni przed tym wydarzeniem oczywiście pojawia się coraz więcej niepotwierdzonych jeszcze informacji na temat nowego urządzenia. Według najnowszych z nich, Electronic Arts po części tylko miało rację, sugerując, że PS4 nie zaoferuje kompatybilności wstecznej. Sprawa rozwiązana będzie poprzez opcję strumieniowania gier z PS3 przez Internet
źródło:http://www.dobreprogramy.pl/PlayStation-4-ze-strumieniowaniem-gier-z-PS3,Aktualnosc,39306.html

dragon dnia luty 19 2013 14:24:29 Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 311 Czytań · Drukuj
 
 
    Gry    
 
Nowa gra 11 bit studios — kot w worku, ale za to polski
Rodzime studio deweloperskie 11 bit studios odniosło na świecie niemały sukces ze swoją grą Anomaly: Warzone Earth, co umożliwiło mu późniejsze wydanie kontynuacji Anomaly Korea oraz realizację największego jak dotąd projektu firmy — który można już oto nabyć. Przez najbliższe dwa tygodnie dostępny jest on połowę taniej, ale trzeba wziąć pod uwagę jedną ważną sprawę. Otóż do czasu ujawnienia gry 28 lutego kupujemy kota w worku.
źródło:http://www.dobreprogramy.pl/Nowa-gra-11-bit-studios-kot-w-worku-ale-za-to-polski,Aktualnosc,39244.html

dragon dnia luty 19 2013 14:20:52 Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 325 Czytań · Drukuj
 
 
    Gry    
 
Atari zablokowało przeróbkę gry BloodPróba przywrócenia do życia gry Blood, jako uwspółcześnionej i darmowej przeróbki klasycznego tytułu, niestety zakończyła się niepowodzeniem. Jason Hall, niegdysiejszy założyciel uznanego studia Monolith Productions, który po uzyskaniu kodu źródłowego gry rozpoczął w zeszłym roku starania, co do jej ponownego wydania w usprawnionej formie, natknął się na brak zrozumienia ze strony Atari — nie uzyskał przyzwolenia na dalsze prace.
źródło:http://www.dobreprogramy.pl/Atari-zablokowalo-przerobke-gry-Blood,Aktualnosc,39333.html

dragon dnia luty 19 2013 14:17:07 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 322 Czytań · Drukuj
 
 
    Crysis 3    
 
crysis 3Crysis 3 to trzecia odsłona serii futurystycznych strzelanek, w których gracz przywdziewa zaawansowany technologicznie nanokombinezon. Produkcja została przygotowana przez autorów marki z niemieckiego studia Crytek. Deweloper jest znany także ze swojego świetnego silnika graficznego CryEngine.
W trzeciej odsłonie serii Crysis przenosimy się do roku 2047 i wcielamy w posiadacza nanokombinezonu Proroka, który staje do walki z obcą rasą Ceph oraz korporacją Cell. Firma doprowadziła do powstania gigantycznej kopuły na terenie Nowego Jorku. Wewnątrz znajduje się zróżnicowany mikroświat, nazywany „Siedmioma Cudami”. Prorok wybiera się w to miejsce, aby
źródło:http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=18247

dragon dnia luty 11 2013 13:12:20 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 326 Czytań · Drukuj
 
 
    nowa konsola nevidia shield    
 

dragon dnia styczeń 21 2013 18:25:17 0 Komentarzy · 369 Czytań · Drukuj
 
 
    zwiatun terrari na ps3    
 
zwiastuny:terraria na ps3 Nie wiem czy posiadacze PS3 docenią ten tytuł, ale sprzedaż 1,6 miliona kopii na PC-cie powinno robić wrażenie, zwłaszcza jeśli chodzi o tytuł niezależny. Jeśli jednka ktoś nie wie o czym mowa, to polecam zerknąć na jeden ze zwiastunów gry.
Źródło:http://www.ps3site.pl/terraria-trafi-na-playstation-3/126623

dragon dnia styczeń 21 2013 18:18:01 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 356 Czytań · Drukuj
 
 
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Wiadomość
trwa inicjalizacja, prosze czekac... GRY MMO
hero
Sponsor
kursor
GRY
linkomat
gry rpg!!!
gry rpg to gry internetowe,i wjekszość gier toczy światach fantasy gdzie wybieramy profesje np:mag,wojowniki itd. więcej info gry rpg
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
twitter dragoniko5
gra
Sponsor
twitter
Ankieta
Czy podoba ci się pomysł o grze GoodGold

Tak podoba mi się pomysł

Nie,nie podoba mi się

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

GewuTR
17/03/2013 15:33
Siema

Serial Studio 7
 
 
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 Original Theme by: FI Theme // Designed4PHP-Fusion by: 74720 Unikalnych wizyt
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie