Hellraid: Hack'n'slash od Techlandu z nową nazwą
Dodane przez dragon dnia Maj 02 2013 23:12:54
Jeżeli należycie do grona miłośników Dead Island, to prawdopodobnie spodoba wam się pomysł najnowszego projektu rodzimego studia Techland, który zaliczać się będzie do gatunku hack'n'slash z widokiem z perspektywy pierwszej osoby.
Źródło interia.pl
Rozszerzona zawartość newsa
Techland, polska firma, która do chwili obecnej dostarczyła nam takie produkcje, jak Dead Island czy Call of Juarez ogłosiła nową nazwę swojego bieżącego projektu. Od tego momentu gra, nad którą aktualnie pracują, ma być rozpoznawalna pod szyldem Hellraid. Nowa nazwa zastąpić ma dotychczasowy, niezbyt medialny tytuł roboczy, który łączył w sobie dwa słowa "project" i "hell".
Poza docelowymi platformami (PlayStation 3, Xbox 360 i PC), na jakich pojawić ma się Hellraid, twórcy nie ujawnili zbyt wielu szczegółów. Wiemy na pewno, że gra zawierać ma fabularną kampanię dla jednego gracza z akcją w stylu gier hack & slash oraz kooperacyjny tryb wieloosobowej rozgrywki, który umożliwi czterem graczom stanąć razem na przeciwko siłom piekielnym i sobie nawzajem w walce o punkty, nagrody i sławę.
Źródło interia.pl